Linkit (7.x-2.0) - en to se translation catalogue (10 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Images
se: Govat

en: Content
se: Sisdoallu

en: Cancel
se: Hilggo

en: Description
se: Čilgehus

en: File
se: Fiila

en: Name
se: Namma

en: Save
se: Vurke

en: User
se: Geavaheaddji

en: Close
se: Gidde
