Linkit - Enriched linking experience (7.x-2.0) - en to th translation catalogue (15 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Images
th: รูปภาพ

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Taxonomy
th: หมวดหมู่

en: File
th: ไฟล์

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Save
th: บันทึก

en: System
th: ระบบ

en: Profile
th: ประวัติผู้ใช้

en: Close
th: ปิด

en: Dashboard
th: หน้าหลัก

en: Character limit
th: จำกัดอักขระ

en: Weight for @title
th: ลำดับความสำคัญของ  %title
