Linkit (7.x-2.1) - en to ast translation catalogue (18 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Operations
ast: Operaciones

en: Content
ast: Conteníu

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Description
ast: Descripción

en: Enabled
ast: Activáu

en: Taxonomy
ast: Taxonomía

en: File
ast: Ficheru

en: Weight
ast: Pesu

en: Name
ast: Nome

en: Save
ast: Guardar

en: User
ast: Usuariu

en: Files
ast: Ficheros

en: Node
ast: Noyu

en: System
ast: Sistema

en: Users
ast: Usuarios

en: Profile
ast: Perfil

en: Close
ast: Zarrar
