Linkit - Enriched linking experience (7.x-2.1) - en to be translation catalogue (21 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Images
be: Малюнкі

en: Operations
be: Аперацыі

en: Content
be: Змесціва

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Description
be: Апісанне

en: Enabled
be: Уключана

en: Taxonomy
be: Таксаномія

en: File
be: Файл

en: Weight
be: Вага

en: Name
be: Імя

en: Save
be: Захаваць

en: User
be: Карыстальнік

en: Files
be: Файлы

en: Node
be: Вузел

en: Roles
be: Ролі

en: System
be: Сістэма

en: Users
be: Карыстальнікі

en: Profile
be: Профіль

en: Dashboard
be: Панэль інструментаў

en: Weight for @title
be: Вага для @title
