Linkit (7.x-2.1) - en to cy translation catalogue (21 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Images
cy: Delweddau

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Content
cy: Cynnwys

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: Taxonomy
cy: Tacsonomi

en: File
cy: Ffeil

en: Weight
cy: Pwysau

en: Name
cy: Enw

en: Save
cy: Cadw

en: User
cy: Defnyddiwr

en: Files
cy: Ffeiliau

en: Node
cy: Nod

en: Roles
cy: Swyddogaethau

en: Users
cy: Defnyddwyr

en: Profile
cy: Proffil

en: Close
cy: Yn agos

en: Storage
cy: Storfa

en: Character limit
cy: Terfyn cymeriadau
