Linkit (7.x-2.1) - en to et translation catalogue (29 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Images
et: Pildid

en: Operations
et: Toimingud

en: Content
et: Sisu

en: Cancel
et: Tühista

en: Description
et: Kirjeldus

en: Enabled
et: Lubatud

en: Taxonomy
et: Klassifikatsioon

en: File
et: Manus

en: Weight
et: Kaal

en: Name
et: Nimi

en: Save
et: Salvesta

en: User
et: Kasutaja

en: Files
et: Failid

en: Node
et: Postitus

en: Roles
et: Rollid

en: System
et: Süsteem

en: Terms
et: Terminid

en: Attributes
et: Omadused

en: Users
et: Kasutajad

en: Profile
et: Profiil

en: Close
et: Sulge

en: Storage
et: Ladu

en: Add new profile
et: Lisa uus profiil

en: Search content
et: Otsi sisust

en: Frontpage
et: Avaleht

en: Dashboard
et: Töölaud

en: Character limit
et: Tähemärkide piirang

en: Weight for @title
et: @title kaal
