Linkit (7.x-2.1) - en to fil translation catalogue (16 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Images
fil: Mga larawan

en: Operations
fil: Mga operasyon

en: Content
fil: Nilalaman

en: Cancel
fil: Kanselahin

en: Description
fil: Paglalarawan

en: Enabled
fil: Gumagana

en: Taxonomy
fil: Taksonomiya

en: Weight
fil: Timbang

en: Name
fil: Pangalan

en: Save
fil: Pangalagaan

en: Files
fil: Mga talaksan

en: Roles
fil: Mga papel

en: System
fil: Sistema

en: Users
fil: Mga tagagamit

en: Dashboard
fil: Dashbord
