Linkit - Enriched linking experience (7.x-2.1) - en to hy translation catalogue (18 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Images
hy: Նկարներ

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: File
hy: Ֆայլ

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Name
hy: Անուն

en: Save
hy: Պահպանել

en: User
hy: Օգտագործող

en: Files
hy: Ֆայլեր

en: Node
hy: Նոդ

en: Roles
hy: Դերեր

en: System
hy: Համակարգ

en: Dashboard
hy: Վահանակ

en: Weight for @title
hy: @title -ի կշիռը
