Linkit (7.x-2.1) - en to kk translation catalogue (17 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Images
kk: Суреттер

en: Operations
kk: Операциялар

en: Content
kk: Контент

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Description
kk: Сипаттама

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Taxonomy
kk: Таксономия

en: Weight
kk: Салмағы

en: Name
kk: Аты

en: Save
kk: Сақтау

en: User
kk: Пайдаланушы

en: Node
kk: Түйін

en: Roles
kk: Рөлдер

en: System
kk: Системасы

en: Users
kk: Пайдаланушылар

en: Profile
kk: Профиль
