Linkit (7.x-2.1) - en to km translation catalogue (23 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Images
km: រូបភាព

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Content
km: មាតិកា

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Taxonomy
km: ចំណាត់​ថ្នាក់

en: File
km: ឯកសារ

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Files
km: ឯកសារ

en: Node
km: ថ្នាំង

en: Roles
km: តួនាទី​

en: System
km: ប្រព័ន្ធ

en: Users
km: អ្នក​ប្រើ

en: Profile
km: ទម្រង់

en: Close
km: បិទ

en: Search content
km: ស្វែង​រក​មាតិកា

en: Dashboard
km: ផ្ទាំង​គ្រប់​គ្រង

en: Weight for @title
km: ភាព​សំខាន់​សម្រាប់ @title
