Linkit (7.x-2.1) - en to mk translation catalogue (6 entries)

en: Title
mk: Наслов

en: Content
mk: Содржина

en: Taxonomy
mk: Таксономија

en: Roles
mk: Улоги

en: Users
mk: Корисници

en: Search content
mk: Пребарување за содржина
