Linkit (7.x-2.1) - en to ne translation catalogue (19 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Images
ne: तस्विरहरु

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Taxonomy
ne: टक्सोनोमी

en: File
ne: फ़ाइल

en: Weight
ne: वजन

en: Name
ne: नाम

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Node
ne: नोड

en: Roles
ne: भूमिका

en: System
ne: प्रणाली

en: Users
ne: प्रयोगकर्ताहरू

en: Profile
ne: व्यक्तिविवरण

en: Dashboard
ne: ड्यासबोड
