Linkit (7.x-2.1) - en to os translation catalogue (11 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Content
os: Мидис

en: Cancel
os: Аппар

en: Description
os: Афыст

en: Enabled
os: Иу у

en: Taxonomy
os: Таксономи

en: File
os: Файл

en: Weight
os: Уæз

en: Name
os: Ном

en: Save
os: Ныффысс
