Linkit (7.x-2.1) - en to si translation catalogue (12 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Images
si: රූප

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Content
si: අන්තර්ගතය

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Description
si: විස්තරය

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි

en: File
si: ගොනුව

en: Name
si: නම

en: User
si: පාවිච්චි කරන්නා

en: Users
si: පරිශ්‍රීලකයින්

en: Dashboard
si: උපකරණ පුවරුව
