Linkit (7.x-2.6) - en to ku translation catalogue (17 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Images
ku: وێنه‌کان

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Description
ku: دەربارە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Search
ku: گەڕان

en: Weight
ku: سەنگ

en: Name
ku: ناو

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Roles
ku: ڕۆڵەکان

en: System
ku: سیسته‌م

en: Profile
ku: زانیاری تایبه‌تی

en: Page not found
ku: په‌ڕه‌ نه‌دۆزرایه‌وه‌

en: Frontpage
ku: لاپەڕەی سەرەتا

en: Dashboard
ku: داشبۆرد

en: Weight for @title
ku: سەنگ بۆ @title
