Linkit (7.x-2.6) - en to sr translation catalogue (13 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Operations
sr: Операције

en: Cancel
sr: Поништи

en: Description
sr: Опис

en: Enabled
sr: Укључено

en: Search
sr: Претрага

en: Weight
sr: Тежина

en: Name
sr: Име

en: Save
sr: Сачувај

en: Roles
sr: Улоге

en: Page not found
sr: Страна није пронађена

en: Frontpage
sr: Насловна страна

en: Weight for @title
sr: Позиција за @title
