Linkit (7.x-2.7) - en to dz translation catalogue (13 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Images
dz: གཟུགས་བརྙན།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Enabled
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: Search
dz: འཚོལ་ཞིབ།

en: Weight
dz: ལྗིད་ཚད།

en: Name
dz: མིང་།

en: Roles
dz: ལས་འགན།

en: Profile
dz: གསལ་སྡུད་

en: Page not found
dz: ཤོག་ལེབ་འདི་མ་ཐོབ་པས།

en: Search content
dz: ནང་དོན་འཚོལ་ཞིབ་འབད་
