Linkit (7.x-2.7) - en to ky translation catalogue (7 entries)

en: Operations
ky: Аракеттер

en: Cancel
ky: Баш тартуу

en: Enabled
ky: Иштеп жатат

en: Search
ky: Издөө

en: Weight
ky: Салмагы

en: Save
ky: Сактоо

en: Page not found
ky: Бет табылган жок
