Linkit - Enriched linking experience (7.x-2.7) - en to nl translation catalogue (139 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Images
nl: Afbeeldingen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Description
nl: Beschrijving

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Search
nl: Zoeken

en: Weight
nl: Gewicht

en: Name
nl: Naam

en: Field
nl: Veld

en: Save
nl: Opslaan

en: Options
nl: Opties

en: Roles
nl: Rollen

en: Fields
nl: Velden

en: System
nl: Systeem

en: Link URL
nl: Link-URL

en: Attributes
nl: Attributen

en: Profile
nl: Profiel

en: Close
nl: Sluiten

en: Replacement patterns
nl: Vervangingspatronen

en: Storage
nl: Opslag

en: Editor
nl: Redacteur

en: Add new profile
nl: Nieuw profiel toevoegen

en: Page not found
nl: Pagina niet gevonden

en: Search content
nl: Inhoud doorzoeken

en: Target path
nl: Doelpad

en: Frontpage
nl: Voorpagina

en: No results
nl: Geen resultaten

en: Broken/missing handler
nl: Verwerker defect of ontbreekt

en: Character limit
nl: Tekenlimiet

en: Reorder
nl: Opnieuw ordenen

en: Enabled, title
nl: Ingeschakeld, titel

en: Import profiles
nl: Profielen importeren

en: Include unpublished nodes
nl: Inclusief niet gepubliceerde nodes

en: Roles with access
nl: Rollen met toegang

en: Autocomplete options
nl: Automatisch aanvullen-opties

en: Profile type
nl: Profieltype

en: Weight for @title
nl: Gewicht voor @title

en: Enable @title
nl: @title inschakelen

en: Support for Linkit module
nl: Ondersteuning voor Linkit-module

en: Administer Linkit
nl: Linkit beheren

en: Perform administration tasks for Linkit.
nl: Beheertaken voor Linkit uitvoeren.

en: Start typing to find content or paste a URI. Use the arrow keys to navigate.
nl: Begin te typen om inhoud te vinden of kopieer een URI.  Gebruik de pijltjestoetsen om te navigeren.

en: Examples: <strong>node/123</strong>, <strong>http://www.example.com/path#anchor</strong>
nl: Voorbeelden: <strong>node/123</strong>, <strong>http://www.example.com/path#anchor</strong>

en: Insert link
nl: Link invoegen

en: Linkit autocomplete response function
nl: Linkit automatisch aanvullende antwoordfunctie

en: Reorder Linkit profiles
nl: Linkit-profielen opnieuw orderen

en: The table {linkit_profiles} was successfully created.
nl: De tabel {linkit_profiles} is succesvol aangemaakt.

en: No old Linkit settings were deleted.
nl: Er zijn geen oude Linkit-instellingen verwijderd.

en: Old Linkit settings were deleted.
nl: Oude Linkit-instellingen zijn verwijderd.

en: Provides an easy interface for inserting links to internal content, files and external pages by providing autocomplete search for several WYSIWYG-editors.
nl: Voorziet voor verschillende WYSIWYG-editors in een eenvoudige interface om links naar interne inhoud en bestanden of externe pagina's toe te voegen met behulp van een automatisch aanvullend zoekveld.

en: Open file browser
nl: Bestandsbrowser openen

en: Manage internal linking and control what results are shown in the autocomplete search.
nl: Beheer intern linken en bepaal welke resultaten weergegeven worden bij het automatisch aanvullen.

en: Linkit profile
nl: Linkit-profiel

en: Linkit profiles
nl: Linkit-profielen

en: Roles which may use this profile. Note that if <em>authenticated user</em> is ticked, all roles (except anonymous) will have permission to this profile.
nl: Rollen die dit profiel mogen gebruiken. Als <em>geregistreerde gebruiker</em> geselecteerd wordt, zullen alle rollen (behalve anonieme gebruiker) het recht hebben dit profiel te gebruiken.

en: Result format
nl: Formaat van resultaat

en: Available tokens: %tokens.
nl: Beschikbare tokens: %tokens.

en: Show file scheme
nl: Bestandsschema tonen

en: Group files by scheme
nl: Bestanden groeperen op schema

en: Show thumbnails <em>(using the image style !linkit_thumb_link)</em>
nl: Toon miniatuurweergaves <em>(met de afbeeldingsstijl !linkit_thumb_link)</em>

en: Show pixel dimensions
nl: Toon afmeting in pixels

en: IMCE file picking
nl: IMCE-bestandskiezer

en: Note that only public files are supported.
nl: Let op: alleen openbare bestanden worden ondersteund.

en: Linkit uses !bac which may be configured with focus on performance.
nl: Linkit gebruikt !bac dat ingesteld kan worden met de nadruk op prestatie.

en: Minimum number of characters to perform server polling. A higher value reduces server load. <em>Default: 3</em>
nl: Minimaal aantal tekens voordat de server geraadpleegd wordt. Een hoger getal resulteert in lagere belasting van de server. <em>Standaard: 3</em>.

en: Key press delay
nl: Toetsaanslag-vertraging

en: Time from last key press to poll the server. A higher value reduces server load. <em>Default: 350</em>
nl: Tijd na de laatste toetsaanslag voordat de server geraadpleegd wordt. Een hogere waarde resulteert in lagere belasting van de server. <em>Standaard: 350</em>.

en: Remote timeout
nl: Remote-timeout

en: Client side timeout for a request to the server. <em>Default: 10000</em>
nl: Client-side timeout voor een request naar de server. <em>Standaard: 10000</em>.

en: Linkit plugins
nl: Linkit-plugins

en: Linkit is all about the plugins. They define what content Linkit will present in the autocomplete search field.
nl: Alles in Linkit draait om plugins. Zij bepalen welke inhoud Linkit weergeeft in het zoekveld.

en: HTML Attributes
nl: HTML-attributen

en: This role is already in use by the %name profile
nl: Deze rol is reeds in gebruik door het %name-profiel

en: If a user have multiple roles, the profile weight will determine which profile to use. Lower weight will take precedence.
nl: Als een gebruiker meerdere rollen heeft, bepaald het gewicht van het profiel welk profiel gebruikt wordt. Een lager gewicht krijgt voorrang.

en: There is no Linkit profile associated with your role.
nl: Er is geen Linkit-profiel gekoppeld aan uw rol.

en: If the user has multiple roles, the profile with lowest weight will then be assigned to the user. In general, the most permissive profile should be assigned the lowest weight.
nl: Als een gebruiker meerdere rollen heeft, zal hij het profiel met het laagste gewicht krijgen. Normaal gesproken heeft het profiel met de meeste mogelijkheden het laagste gewicht.

en: !type plugin settings
nl: !type plugin-instellingen

en: Type filter
nl: Type-filter

en: If left blank, all types will appear in autocomplete results.
nl: Als het filter leeg is, worden alle types opgenomen in de automatisch aanvullen-resultaten.

en: Group by bundle
nl: Groeperen op bundel

en: Managed files
nl: Beheerde bestanden

en: Extend Linkit with file support (Managed files).
nl: Linkit uitbreiden met ondersteuning voor bestanden (Beheerde bestanden).

en: Extend Linkit with @entity support.
nl: Linkit uitbreiden met ondersteuning voor @entity.

en: No profiles found.
nl: Geen profielen gevonden.

en: Linkit field settings
nl: Linkit-veld-instellingen

en: Enable Linkit support.
nl: Linkit-ondersteuning inschakelen.

en: Do not use this for CKeditor and TinyMCE fields.
nl: Gebruik dit niet voor CKEditor- en TinyMCE-velden.

en: Insert plugin
nl: Invoer-plugin

en: - Select an insert plugin -
nl: - Selecteer een invoer-plugin -

en: You must select an insert plugin.
nl: Een invoer-plugin is verplicht.

en: Linkit is successfully installed, you will have to
          create a profile in order to use Linkit. Create your profile here !link
nl: Linkit is succesvol geïnstalleerd. Maak op deze pagina een profiel om Linkit te gebruiken: !link

en: HTML Link
nl: HTML-link

en: Raw URL
nl: Onbewerkte URL

en: This is an internal path.
nl: Dit is een intern pad.

en: This page does not exist or you do not have access to it.
nl: Deze pagina bestaat niet, of u heeft geen toegang tot deze pagina.

en: No information available
nl: Geen informatie beschikbaar

en: This is an external URL, but we don't know where it leads.
nl: Dit is een externe URL, maar we weten niet waar hij naartoe gaat.

en: Enable IMCE file picking
nl: IMCE-bestandskiezer inschakelen

en: Add reverse menu trail to description
nl: Omgekeerd menupad toevoegen aan beschrijving

en: If the result has a menu item its menu trail will be added in reverse in the description.
nl: Als het resultaat een menuitem heeft wordt het menupad in omgekeerde volgorde toegevoegd aan de beschrijving.

en: Enable Linkit for this field.
nl: Linkit inschakelen voor dit veld.

en: - Select a profile -
nl: - Selecteer een profiel -

en: Button text that activates linkit modal.
nl: Tekst van de knop om de Linkit-modal te activeren.

en: You must select an profile.
nl: Een profiel is verplicht.

en: Select profile to use
nl: Selecteer een profiel

en: Search for content.
nl: Zoek naar inhoud.

en: Start typing to find content or paste a URL.
nl: Begin met typen om te zoeken naar inhoud of plak een URL.

en: This will be populated by the search, or you can fill it in yourself.
nl: Dit wordt ingevuld door het selecteren van een zoekresultaat of door uzelf.

en: Can not find the profile type
nl: Kan het profieltype niet vinden

en: Provides an easy interface for inserting links.
nl: Biedt een eenvoudige interface voor het invoegen van links.

en: Loading Linkit dashboard...
nl: Linkit-dashboard laden...

en: Manage Linkit profiles.
nl: Linkit-profielen beheren.

en: You have to select a insert plugin for profiles used with fields.
nl: Kies een invoer-plugin voor profielen die gebruikt worden met velden.

en: This profile will be used with
nl: Dit profiel zal gebruikt worden met

en: This profile will be used with editors like CKeditor or TinyMCE.
nl: Dit profiel zal gebruikt worden met editors zoals CKeditor of TinyMCE.

en: This profile will be used with fields that do not have any editors.
nl: Dit profiel zal gebruikt worden met velden zonder editor.

en: Attach this profile to one or more text formats
nl: Koppel dit profiel aan een of meer tekstformaten.

en: - Select one or more text format-
nl: - Selecteer een of meer tekst formaten -

en: Search plugins
nl: Zoek-plugins

en: Linkit is all about the search plugins. They define what content Linkit will present in the autocomplete search field.
nl: Alles in Linkit draait om plugins. Zij bepalen welke inhoud Linkit weergeeft in het automatisch aanvullende zoekveld.

en: Insert methods
nl: Invoegmethoden

en: Insert paths as:
nl: Pad invoeren als:

en: Raw paths
nl: Onbewerkt pad

en: Raw paths, with a slash (/) in the beginning.
nl: Onbewerkt pad, beginnend met een slash (/).

en: This will insert Drupal internal paths like
             %example_link which is probably what you want if you are going to use
             this profile together with <strong>fields</strong>.
             <br/>If used in textareas, these paths typically need to be formatted
             using a input filter, but provides more flexibility in a multilingual
             site or when moving a site.
nl: Dit voegt interne Drupal-paden in zoals %example_link wat wordt aangeraden als dit profiel gebruikt wordt met <strong>velden</strong>.<br />Als dit profiel gebruikt wordt in een tekstveld, wordt het pad gewoonlijk opgemaakt met een input-filter. Dit biedt meer flexibiliteit in een meertalige site of bij het verplaatsen van een site.

en: This is the default behavior, it will insert paths
             like %example_link.<br/>These will work <strong>without the need for a input filter</strong>,
             but might fail after moving a site, or on multilingual sites.
nl: Dit is het standaardgedrag, het voegt paden in zoals %example_link.<br />Deze links werken <strong>zonder dat een input-filter nodig is</strong>, maar kunnen defect worden bij het verplaatsen van een site of op meertalige sites.

en: These will have no effect on already created links.
nl: Dit heeft geen invloed op bestaande links.

en: Alias paths
nl: Alias-pad

en: This will insert the alias for the result item.
            <br/>The paths will be runned thru the <em>url()</em> function.
nl: Dit voegt de alias in van het gekozen item.
            <br />Het pad wordt verwerkt door de <em>url()</em> functie.

en: Attributes is HTML attributes that will be attached to
          the insert plugin.
nl: Attributen zijn HTM- attributen die toegevoegd worden aan de invoer-plugin.

en: IMCE File Picker
nl: IMCE-bestandskiezer

en: Enable !imce File Picker
nl: !imce-bestandskiezer inschakelen

en: Linkit uses !bac which may be configured with focus on
          performance.
nl: Linkit gebruikt !bac dat ingesteld kan worden met de nadruk op prestaties.

en: Minimum number of characters to perform server polling.
          A higher value reduces server load. <em>Default: @default</em>
nl: Minimaal aantal tekens voordat de server geraadpleegd wordt. Een hoger getal resulteert in lagere belasting van de server. <em>Standaard: @default</em>

en: Time from last key press to poll the server. A higher
          value reduces server load. <em>Default: @default</em>
nl: Tijd na de laatste toetsaanslag voordat de server geraadpleegd wordt. Een hogere waarde resulteert in lagere belasting van de server. <em>Standaard: @default</em>

en: Client side timeout for a request to the server.
          <em>Default: @default</em>
nl: Client-side timeout voor een request naar de server <em>Standaard: @default</em>

en: Do not use this for CKeditor and TinyMCE fields. You will have to configure this on the wysiwyg/ckeditor profile.
nl: Gebruik dit niet voor CKEditor- en TinyMCE-velden. Configureer dit in het profiel voor WYSIWYG/CKEditor.

en: Open your mail client ready to e-mail @email
nl: Open uw e-mail programma met een nieuwe mail naar @email
