Linkit (7.x-2.7) - en to pt translation catalogue (32 entries)

en: Title
pt: Título

en: Images
pt: Imagens

en: Operations
pt: Operações

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Description
pt: Descrição

en: Enabled
pt: Ativado

en: Search
pt: Pesquisar

en: Weight
pt: Peso

en: Name
pt: Nome

en: Save
pt: Guardar

en: Options
pt: Opções

en: Roles
pt: Grupos de utilizador

en: Fields
pt: Campos

en: System
pt: Sistema

en: Link URL
pt: URL da Ligação

en: Attributes
pt: Atributos

en: Profile
pt: Perfil

en: Close
pt: Fechar

en: Replacement patterns
pt: Padrões de substituição

en: Storage
pt: Armazenamento

en: Add new profile
pt: Adicionar novo perfil

en: Page not found
pt: Página não encontrada

en: Search content
pt: Pesquisar conteúdo

en: Editors
pt: Editores

en: Frontpage
pt: Página inicial

en: Dashboard
pt: Painel de controlo

en: Broken/missing handler
pt: Manipulador danificado/em falta

en: Character limit
pt: Limite de caracteres

en: Reorder
pt: Reordenar

en: Import profiles
pt: Importar perfis

en: Profile type
pt: Tipo de perfil

en: Weight for @title
pt: Peso para @title
