Linkit (7.x-3.0) - en to he translation catalogue (27 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Images
he: תמונות

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Cancel
he: ביטול

en: Description
he: תיאור

en: Enabled
he: מופעל

en: Search
he: חיפוש

en: Weight
he: משקל

en: Name
he: שם

en: Field
he: שדה

en: Options
he: אפשרויות

en: Fields
he: שדות

en: System
he: מערכת

en: Link URL
he: כתובת הקישור (URL)

en: Attributes
he: מאפיינים

en: Profile
he: פרופיל חבר

en: Replacement patterns
he: דפוסי החלפה

en: Relationship
he: יחס

en: Storage
he: אחסון

en: Editor
he: עורך

en: Add new profile
he: הוספת פרופיל חדש

en: Page not found
he: הדף לא נמצא

en: Markdown
he: הוזלה

en: Dashboard
he: לוח הבקרה

en: Broken/missing handler
he: נקודת אחיזה שבורה/חסרה

en: Character limit
he: מגבלת תווים

en: Weight for @title
he: משקל ל@title
