Linkit (7.x-3.0) - en to hu translation catalogue (40 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Images
hu: Képek

en: Operations
hu: Műveletek

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Description
hu: Leírás

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Search
hu: Keresés

en: Weight
hu: Súly

en: Name
hu: Név

en: Field
hu: Mező

en: Options
hu: Lehetőségek

en: Fields
hu: Mezők

en: Id
hu: Azonosító

en: System
hu: Rendszer

en: Link URL
hu: Hivatkozás webcím

en: Attributes
hu: Attribútumok

en: Profile
hu: Profil

en: Replacement patterns
hu: Helyettesítési minták

en: Relationship
hu: Kapcsolat

en: Storage
hu: Tárolás

en: Editor
hu: Szerkesztő

en: Classes
hu: Osztályok

en: Add new profile
hu: Új profil hozzáadása

en: Page not found
hu: Az oldal nem található

en: Target
hu: Cél

en: Frontpage
hu: Címlap

en: Dashboard
hu: Irányítópult

en: No results
hu: Nincs eredmény

en: Broken/missing handler
hu: Sérült / hiányzó kezelő

en: Character limit
hu: Karakterszám korlátja

en: Include unpublished nodes
hu: Rejtett tartalmak befoglalása

en: Profile type
hu: Profil típus

en: Weight for @title
hu: @title súlya

en: Linkit profile
hu: Linkit profil

en: Linkit profiles
hu: Linkit profilok

en: Show pixel dimensions
hu: Pixel méretek mutatása

en: Group by bundle
hu: Csoportosítás mezőkötegenként

en: HTML Link
hu: HTML hivatkozás

en: Manage Linkit profiles.
hu: <em>Linkit</em> profilok kezelése.

en: Result description
hu: Eredmény leírás
