Linkit (7.x-3.1) - en to bn translation catalogue (14 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Images
bn: ছবি

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Description
bn: বিবরণ

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: Search
bn: অনুসন্ধান

en: Weight
bn: ভর

en: Name
bn: নাম

en: Fields
bn: ফিল্ড

en: System
bn: সিস্টেম

en: Profile
bn: প্রোফাইল

en: Dashboard
bn: ড্যাশবোর্ড

en: Weight for @title
bn: @title এর ভর
