Linkit (7.x-3.1) - en to ka translation catalogue (18 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Images
ka: სურათები

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Description
ka: აღწერა

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Search
ka: ძიება

en: Weight
ka: წონა

en: Name
ka: სახელი

en: Field
ka: ველი

en: Options
ka: პარამეტრები

en: Fields
ka: ველები

en: System
ka: სისტემა

en: Link URL
ka: ბმულის მისამართი

en: Attributes
ka: ატრიბუტები

en: Profile
ka: პროფილი

en: Editor
ka: რედაქტორი

en: Page not found
ka: გვერდი ვერ მოიძებნა
