Linkit (7.x-3.1) - en to tr translation catalogue (29 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Images
tr: Resimler

en: Operations
tr: İşlemler

en: Cancel
tr: İptal

en: Description
tr: Açıklama

en: Enabled
tr: Etkin

en: Search
tr: Ara

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Name
tr: İsim

en: Field
tr: Alan

en: Options
tr: Seçenekler

en: Fields
tr: Alanlar

en: System
tr: Sistem

en: Link URL
tr: Bağlantı URL

en: Attributes
tr: Nitelikler

en: Profile
tr: Profil

en: Replacement patterns
tr: Değiştirme şablonları

en: Relationship
tr: İlişki

en: Storage
tr: Kayıt yeri

en: Editor
tr: Düzenleyici

en: Classes
tr: Sınıflar

en: Add new profile
tr: Yeni profil ekle

en: Page not found
tr: Sayfa bulunamadı

en: Target
tr: Hedef

en: Frontpage
tr: Ana sayfa

en: Dashboard
tr: Pano

en: Broken/missing handler
tr: Kırık/eksik işleyici

en: Character limit
tr: Karakter sınırı

en: Weight for @title
tr: @title için ağırlık
