Linkit (7.x-3.2) - en to az translation catalogue (21 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Description
az: İzahat

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Search
az: Axtarış

en: Weight
az: Çəki

en: Name
az: Ad

en: Field
az: Sahə

en: Options
az: Seçimlər

en: Fields
az: Sahələr

en: System
az: Sistem

en: Link URL
az: URL linki

en: Replacement patterns
az: Əvəzetmə nümunələri

en: Relationship
az: Əlaqə

en: Editor
az: Redaktor

en: Page not found
az: Səhifə tapılmadı

en: Target
az: Hədəf

en: Frontpage
az: Ön səhifə

en: Broken/missing handler
az: Qırılmış/itkin idarəedici

en: Character limit
az: Simvol məhdudiyyəti
