Linkit - Enriched linking experience (7.x-3.2) - en to ml translation catalogue (12 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Images
ml: ചിത്രങ്ങൾ

en: Operations
ml: പ്രവര്‍ത്തനങ്ങള്‍

en: Cancel
ml: റദ്ദാക്കുക

en: Description
ml: വിവരണം

en: Enabled
ml: സജ്ജമാക്കി

en: Search
ml: തിരയൂ

en: Weight
ml: ഭാരം

en: Name
ml: പേര്

en: Field
ml: ഫീൽഡ്

en: System
ml: സിസ്റ്റം

en: Page not found
ml: താള്‍ കണ്ടെത്തിയില്ല
