Linkit - Enriched linking experience (7.x-3.3) - en to hu translation catalogue (25 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Images
hu: Képek

en: Operations
hu: Műveletek

en: Description
hu: Leírás

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Weight
hu: Súly

en: Name
hu: Név

en: Id
hu: Azonosító

en: Link to content
hu: Hivatkozás a tartalomra

en: Replacement patterns
hu: Helyettesítési minták

en: Relationship
hu: Kapcsolat

en: Storage
hu: Tárolás

en: Classes
hu: Osztályok

en: Target
hu: Cél

en: Broken/missing handler
hu: Sérült / hiányzó kezelő

en: Include unpublished nodes
hu: Rejtett tartalmak befoglalása

en: Profile type
hu: Profil típus

en: URL type
hu: Webcím típusa

en: Show pixel dimensions
hu: Pixel méretek mutatása

en: Group by bundle
hu: Csoportosítás mezőkötegenként

en: New window (_blank)
hu: Új ablak (_blank)

en: Top window (_top)
hu: Legfelső ablak (_top)

en: Same window (_self)
hu: Ugyanaz az ablak (_self)

en: Parent window (_parent)
hu: Szülőablak (_parent)

en: Result description
hu: Eredmény leírás
