Linkit (7.x-3.4) - en to hy translation catalogue (17 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Images
hy: Նկարներ

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Search
hy: Որոնել

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Name
hy: Անուն

en: Field
hy: Դաշտ

en: Options
hy: Ընտրանքներ

en: Fields
hy: Դաշտեր

en: System
hy: Համակարգ

en: Editor
hy: Խմբագիր

en: Page not found
hy: Էջը գտնված չէ

en: Dashboard
hy: Վահանակ

en: Weight for @title
hy: @title -ի կշիռը
