Linkit (7.x-3.4) - en to kn translation catalogue (21 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Images
kn: ಚಿತ್ರಗಳು

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: Search
kn: ಹುಡುಕು

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Field
kn: ಕ್ಷೇತ್ರ

en: Options
kn: <b>ಆಯ್ಕೆಗಳು</b>

en: System
kn: ಗಣಕ

en: Profile
kn: ಪ್ರೊಫೈಲ್‌

en: Storage
kn: ಶೇಖರಣೆ

en: Editor
kn: ಸಂಪಾದಕ

en: Classes
kn: ವರ್ಗಗಳು

en: Page not found
kn: ಪುಟವು ಕಂಡುಬಂದಿಲ್ಲ

en: Editors
kn: ಸಂಪಾದಕಗಳು

en: Target
kn: ಗುರಿ

en: No results
kn: ಯಾವುದೆ ಫಲಿತಾಂಶ ಇಲ್ಲ

en: Linkit
kn: ಲಿಂಕಿಸಿ/ಕೊಂಡಿಯನ್ನು ಸೇರಿಸಿ
