Linkit - Enriched linking experience (7.x-3.5) - en to af translation catalogue (9 entries)

en: Title
af: Titel

en: Images
af: Beelde

en: Operations
af: Aksies

en: Description
af: Beskrywing

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Search
af: Soek

en: Weight
af: Gewig

en: Name
af: Naam

en: Profile
af: Profiel
