Linkit - Enriched linking experience (7.x-3.5) - en to eo translation catalogue (10 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Images
eo: Bildoj

en: Operations
eo: Operacioj

en: Description
eo: Priskribo

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Search
eo: Serĉu

en: Weight
eo: Pezo

en: Name
eo: Nomo

en: Fields
eo: Kampoj

en: Profile
eo: Profilo
