Linkit - Enriched linking experience (7.x-3.5) - en to fi translation catalogue (20 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Images
fi: Kuvat

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Description
fi: Kuvaus

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Search
fi: Etsi

en: Weight
fi: Paino

en: Name
fi: Nimi

en: Fields
fi: Kentät

en: Id
fi: Tunniste

en: Attributes
fi: Ominaisuudet

en: Profile
fi: Profiili

en: Link to content
fi: Linkitä sisältöön

en: Replacement patterns
fi: Korvauskuviot

en: Relationship
fi: Suhde

en: Storage
fi: Tallennus

en: Target
fi: Kohde

en: Broken/missing handler
fi: Rikkinäinen/puuttuva hallintakomento

en: Character limit
fi: Kirjainmäärärajoitus

en: Weight for @title
fi: Paino kentälle @title
