Linkit - Enriched linking experience (7.x-3.5) - en to mn translation catalogue (9 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Images
mn: Зураг

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Description
mn: Тайлбар

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Search
mn: Хайх

en: Weight
mn: Жин

en: Name
mn: Нэр

en: Profile
mn: Хувийн тохиргоо
