Linkit - Enriched linking experience (7.x-3.5) - en to my translation catalogue (8 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Images
my: ဓာတ်ပုံများ

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Search
my: ရှာရန်

en: Weight
my: အစဉ်

en: Name
my: အမည်

en: Id
my: အမှတ်စဉ်
