Linkit - Enriched linking experience (7.x-3.5) - en to se translation catalogue (6 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Images
se: Govat

en: Description
se: Čilgehus

en: Search
se: Oza

en: Name
se: Namma

en: Fields
se: Giettit
