Linkit - Enriched linking experience (7.x-3.5) - en to tr translation catalogue (20 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Images
tr: Resimler

en: Operations
tr: İşlemler

en: Description
tr: Açıklama

en: Enabled
tr: Etkin

en: Search
tr: Ara

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Name
tr: İsim

en: Fields
tr: Alanlar

en: Attributes
tr: Nitelikler

en: Profile
tr: Profil

en: Link to content
tr: İçerik bağlantısı

en: Replacement patterns
tr: Değiştirme şablonları

en: Relationship
tr: İlişki

en: Storage
tr: Kayıt yeri

en: Classes
tr: Sınıflar

en: Target
tr: Hedef

en: Broken/missing handler
tr: Kırık/eksik işleyici

en: Character limit
tr: Karakter sınırı

en: Weight for @title
tr: @title için ağırlık
