Linkit - Enriched linking experience (7.x-3.5) - en to vi translation catalogue (18 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Images
vi: Hình ảnh

en: Operations
vi: Thao tác

en: Description
vi: Mô tả

en: Enabled
vi: Bật

en: Search
vi: Tìm kiếm

en: Weight
vi: Độ nặng

en: Name
vi: Tên

en: Fields
vi: Các trường

en: Attributes
vi: Các thuộc tính

en: Profile
vi: Hồ sơ người dùng

en: ms
vi: mili-giây

en: Replacement patterns
vi: Các mẫu thay thế

en: Relationship
vi: Quan hệ

en: Storage
vi: Bộ lưu trữ

en: Editors
vi: Trình soạn thảo

en: Broken/missing handler
vi: Thiếu hoặc lỗi bộ xử lý

en: Weight for @title
vi: Độ nặng cho @title
