Linkit (7.x-3.6) - en to da translation catalogue (50 entries)

en: Title
da: Titel

en: Images
da: Billeder

en: Operations
da: Handlinger

en: Cancel
da: Annullér

en: Description
da: Beskrivelse

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Search
da: Søg

en: Weight
da: Vægt

en: Name
da: Navn

en: Field
da: Felt

en: Options
da: Valg

en: Fields
da: Felter

en: Attributes
da: Attributter

en: Profile
da: Profil

en: Link to content
da: Link til indhold

en: Replacement patterns
da: Erstatningsmønstre

en: Relationship
da: Forbindelse

en: Storage
da: Lagring

en: Menus
da: Menuer

en: Classes
da: Klasser

en: Add new profile
da: Tilføj ny profil

en: Page not found
da: Side ikke fundet

en: Editors
da: Redaktører

en: Target
da: Mål

en: Frontpage
da: Forside

en: No results
da: Ingen resultater

en: Broken/missing handler
da: Handler mangler eller er i stykker

en: Character limit
da: Tegn-grænse

en: Import profiles
da: Importér profiler

en: Include unpublished nodes
da: Medtag upubliceret indhold

en: Autocomplete options
da: Indstillinger for autocomplete

en: Profile type
da: Profil type

en: Weight for @title
da: Vægt af @title

en: Support for Linkit module
da: Understøttelse af Linkit-modulet

en: Administer Linkit
da: Administrér Linkit

en: Insert link
da: Indsæt link

en: Open file browser
da: Åben fil browser

en: Linkit profile
da: Linkit-profil

en: Linkit profiles
da: Linkit-profiler

en: Show pixel dimensions
da: Vis pixel-dimensioner

en: Key press delay
da: Indtastningsforsinkelse

en: Remote timeout
da: Server timeout

en: Type filter
da: Typefilter

en: If left blank, all types will appear in autocomplete results.
da: Hvis du ikke vælger noget, vil alle indholdstyper blive medtaget i autocomplete-resultaterne.

en: Managed files
da: Filer

en: Extend Linkit with file support (Managed files).
da: Udvid Linkit med understøttelse af filer.

en: Extend Linkit with @entity support.
da: Udvid Linkit med understøttelse af @entity.

en: Linkit field settings
da: Linkit felt-indstillinger

en: Insert plugin
da: Insert-plugin

en: Raw URL
da: Rå URL
