Linkit (7.x-3.6) - en to hr translation catalogue (24 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Images
hr: Slike

en: Operations
hr: Operacije

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Description
hr: Opis

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Search
hr: Pretraga

en: Weight
hr: Težina

en: Name
hr: Naziv

en: Field
hr: Polje

en: Menu
hr: Izbornik

en: Options
hr: Opcije

en: Fields
hr: Polja

en: System
hr: Sustav

en: Link URL
hr: URL poveznice

en: Attributes
hr: Atributi

en: Profile
hr: Profil

en: Replacement patterns
hr: Zamjenski obrasci

en: Relationship
hr: Odnos

en: Storage
hr: Spremnik

en: Menus
hr: Izbornici

en: Page not found
hr: Stranica nije pronađena.

en: Dashboard
hr: Nadzorna ploča

en: Weight for @title
hr: Težina za @title
