Linkit (7.x-3.6) - en to sq translation catalogue (14 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Operations
sq: Operacionet

en: Cancel
sq: Anulo

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Search
sq: Kërko

en: Weight
sq: Pesha

en: Name
sq: Emri

en: Menu
sq: Menuja

en: System
sq: Sistemi

en: Profile
sq: Profili

en: Menus
sq: Menutë

en: Page not found
sq: Faqja nuk u gjet

en: Weight for @title
sq: Pesha për @title
