Linkit (7.x-3.7) - en to cs translation catalogue (31 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Images
cs: Obrázky

en: Operations
cs: Operace

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Description
cs: Popis

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Search
cs: Hledat

en: Weight
cs: Váha

en: Name
cs: Jméno

en: Field
cs: Pole

en: Options
cs: Možnosti

en: Fields
cs: Pole

en: System
cs: Systém

en: Link URL
cs: URL odkazu

en: Attributes
cs: Atributy

en: Profile
cs: Profil

en: Replacement patterns
cs: Nahrazovací vzory

en: Relationship
cs: Vztah

en: Storage
cs: Ukládání

en: Menus
cs: Menu

en: Page not found
cs: Stránka nebyla nalezena

en: Target
cs: Cíl

en: Frontpage
cs: Titulní strana

en: Dashboard
cs: Ovládací panel

en: No results
cs: Žádné výsledky

en: Broken/missing handler
cs: Poškozený/chybějící ovladač

en: Character limit
cs: Omezení počtu znaků

en: Weight for @title
cs: Váha pro @title

en: Linkit profile
cs: Profil Linkit

en: Linkit profiles
cs: Profily Linkit

en: Manage Linkit profiles.
cs: Správa profilů Linkit.
