Linkit (7.x-3.7) - en to gl translation catalogue (30 entries)

en: Title
gl: Título

en: Images
gl: Imaxes

en: Operations
gl: Operacións

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Description
gl: Descrición

en: Enabled
gl: Activado

en: Search
gl: Buscar

en: Weight
gl: Peso

en: Name
gl: Nome

en: Field
gl: Campo

en: Menu
gl: Menú

en: Options
gl: Opcións

en: Fields
gl: Campos

en: System
gl: Sistema

en: Attributes
gl: Atributos

en: Profile
gl: Perfil

en: Link to content
gl: Ligazón ao contido

en: Replacement patterns
gl: Patróns de reemplazo

en: Relationship
gl: Relación

en: Storage
gl: Almacenamento

en: Menus
gl: Menús

en: Add new profile
gl: Engadir un novo perfil

en: Page not found
gl: Páxina non atopada

en: Target
gl: Destino

en: Frontpage
gl: Páxina principal

en: Dashboard
gl: Panel de control

en: Broken/missing handler
gl: Manexador deteriorado ou ausente

en: Character limit
gl: Límite de caracteres

en: Weight for @title
gl: Peso para @title

en: Start typing to find content or paste a URL.
gl: Empece a escribir para buscar contido ou pegue unha URL.
