Linkit (7.x-3.7) - en to hi translation catalogue (25 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Images
hi: चित्र

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: Cancel
hi: रद्द करें

en: Description
hi: उल्लेख

en: Enabled
hi: सक्रिय करें

en: Search
hi: खोज

en: Weight
hi: मान

en: Name
hi: नाम

en: Field
hi: क्षेत्र

en: Menu
hi: सूची

en: Options
hi: विकल्प

en: Fields
hi: क्षेत्र

en: System
hi: प्रणाली

en: Attributes
hi: गुण

en: Profile
hi: रुपरेखा

en: Link to content
hi: लिंक टू कांटेंट

en: Replacement patterns
hi: प्रतिस्थापन का तरिका

en: Relationship
hi: संबंध

en: Menus
hi: मेनू

en: Editor
hi: संपादक

en: Page not found
hi: पृष्ठ नहीं मिला

en: Frontpage
hi: मुखपृष्ठ

en: Weight for @title
hi: @title के लिए वजन

en: Start typing to find content or paste a URL.
hi: सामग्री खोजने के लिए या यूआरएल पेस्ट करने के लिए लिखना प्रारंभ करें।
