Linkit (7.x-3.7) - en to ro translation catalogue (31 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Images
ro: Imagini

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Cancel
ro: Anulare

en: Description
ro: Descriere

en: Enabled
ro: Activat

en: Search
ro: Căutare

en: Weight
ro: Greutate

en: Name
ro: Nume

en: Field
ro: Câmp

en: Menu
ro: Meniu

en: Options
ro: Opţiuni

en: Fields
ro: Câmpuri

en: System
ro: Sistem

en: Link URL
ro: URL Link

en: Attributes
ro: Atribute

en: Profile
ro: Profil

en: Link to content
ro: Legătură către conţinut

en: Replacement patterns
ro: Modele de înlocuire

en: Relationship
ro: Relaţie

en: Storage
ro: Depozitare

en: Menus
ro: Meniuri

en: Classes
ro: Clase

en: Page not found
ro: Pagina nu a fost găsită

en: Target
ro: Ţintă

en: Frontpage
ro: Prima pagină

en: Dashboard
ro: Panou de control

en: Broken/missing handler
ro: Handler deteriorat/lipsă

en: Character limit
ro: Limită de caractere

en: Profile type
ro: Tipul profilului

en: Weight for @title
ro: Greutate pentru @title
