Linkit (7.x-3.7) - en to uk translation catalogue (51 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Images
uk: Зображення

en: Operations
uk: Операції

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Description
uk: Опис

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Search
uk: Пошук

en: Weight
uk: Вага

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Field
uk: Поле

en: Menu
uk: Меню

en: Options
uk: Опції

en: Fields
uk: Поля

en: Id
uk: Ідентифікатор

en: System
uk: Система

en: Link URL
uk: URL-адреса посилання

en: Attributes
uk: Атрибути

en: Profile
uk: Профіль

en: Link to content
uk: Посилання на матеріал

en: ms
uk: мс

en: Replacement patterns
uk: Шаблони заміни

en: Relationship
uk: Зв'язок

en: Storage
uk: Сховище

en: Menus
uk: Меню

en: Editor
uk: Редактор

en: Classes
uk: Класи

en: Add new profile
uk: Додати новий профіль

en: Page not found
uk: Сторінку не знайдено

en: Editors
uk: Редактори

en: Target
uk: Ціль

en: Frontpage
uk: Головна сторінка

en: Dashboard
uk: Панель керування

en: No results
uk: Не знайдено

en: Broken/missing handler
uk: Пошкоджений/відсутній обробник

en: Character limit
uk: Символьне обмеження

en: Access key
uk: Ключ доступу

en: Autocomplete options
uk: Параметри автозаповнення

en: Profile type
uk: Тип профілю

en: Weight for @title
uk: Вага для @title

en: URL type
uk: Тип URL

en: Enable @title
uk: Увімкнути @title

en: Insert link
uk: Вставити посилання

en: New window (_blank)
uk: Нове вікно (_blank)

en: Top window (_top)
uk: Вікно зверху (_top)

en: Same window (_self)
uk: Поточне вікно (_self)

en: Parent window (_parent)
uk: Батьківське вікно (_parent)

en: No information available
uk: Інформація недоступна

en: Start typing to find content or paste a URL.
uk: Почніть друкувати, щоб знайти вміст або вставте URL-адресу.

en: Can not find the profile type
uk: Неможливо знайти тип профілю.

en: Search plugins
uk: Додатки пошуку

en: E-mail @email
uk: Електронна адреса @email
