Linkit (7.x-3.8) - en to am translation catalogue (10 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Images
am: ምስሎች

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Search
am: ፈልግ

en: Weight
am: ክብደት

en: Name
am: ስም

en: Menus
am: ምናሌዎች
