Linkit (7.x-3.8) - en to bg translation catalogue (20 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Operations
bg: Действия

en: Cancel
bg: Отмени

en: Description
bg: Описание

en: Enabled
bg: Активиран

en: Search
bg: Търси

en: Weight
bg: Тегло

en: Name
bg: Име

en: Field
bg: Поле

en: Menu
bg: Меню

en: Options
bg: Параметри

en: Id
bg: Номер

en: System
bg: Система

en: Profile
bg: Профил

en: Replacement patterns
bg: Изрази за подмяна

en: Menus
bg: Менюта

en: Page not found
bg: Страницата не може да бъде намерена.

en: Dashboard
bg: Табло

en: Access key
bg: Ключ "Access Key"

en: Weight for @title
bg: Тегло на @title
