Linkit (7.x-3.8) - en to fi translation catalogue (33 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Images
fi: Kuvat

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Description
fi: Kuvaus

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Search
fi: Etsi

en: Weight
fi: Paino

en: Name
fi: Nimi

en: Field
fi: Kenttä

en: Menu
fi: Valikko

en: Options
fi: Valinnat

en: Fields
fi: Kentät

en: Id
fi: Tunniste

en: System
fi: Järjestelmä

en: Link URL
fi: Linkin osoite

en: Attributes
fi: Ominaisuudet

en: Profile
fi: Profiili

en: Link to content
fi: Linkitä sisältöön

en: Replacement patterns
fi: Korvauskuviot

en: Relationship
fi: Suhde

en: Storage
fi: Tallennus

en: Menus
fi: Valikot

en: Editor
fi: Editori

en: Add new profile
fi: Lisää uusi profiili

en: Page not found
fi: Sivua ei löydy

en: Target
fi: Kohde

en: Frontpage
fi: Etusivu

en: Dashboard
fi: Työpöytä

en: No results
fi: Ei tuloksia

en: Broken/missing handler
fi: Rikkinäinen/puuttuva hallintakomento

en: Character limit
fi: Kirjainmäärärajoitus

en: Weight for @title
fi: Paino kentälle @title
