Linkit (7.x-3.8) - en to oc translation catalogue (27 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Images
oc: Imatges

en: Operations
oc: Accions

en: Cancel
oc: Anullar

en: Description
oc: Descripcion

en: Enabled
oc: Activat

en: Search
oc: Recercar

en: Weight
oc: Pes

en: Name
oc: Nom

en: Field
oc: Camp

en: Menu
oc: Menú

en: Options
oc: Opcions

en: Fields
oc: Camps

en: System
oc: Sistèma

en: Link URL
oc: Url del Ligam

en: Profile
oc: Perfil

en: Replacement patterns
oc: Motius de remplaçament

en: Relationship
oc: Relacion

en: Storage
oc: Emmagazinatge

en: Menus
oc: Menús

en: Page not found
oc: Pagina pas trobada

en: Target
oc: Cibla

en: Frontpage
oc: Pagina d'acuèlh

en: Dashboard
oc: Tablèu de bòrd

en: Broken/missing handler
oc: Gestionari défectueux/mancant

en: Character limit
oc: Limite de caractèrs

en: Weight for @title
oc: Pes de @title
